Ödeme ve Teslimat

Fiyat hatası yazılımsal veya sistemsel hatalardan kaynaklanan fiyat yanlışlıklarından GUZINI DERİ ve KONFEKSİYON MAMULLERİ İÇ ve DIŞ TİC LTD. ŞTİ. hiçbir şekilde sorumlu olmayıp, Firma Tüketiciye e-mail yolu ile haber vererek siparişi iptal edip, tüketiciye bedel iadesi yapma hakkına sahiptir.

%100 Güvenli alışveriş!

guzini.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. guzini.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Kredi kartı haricinde, Banka havalesi veya EFT olarak ödeme yapabilirsiniz.

Kargonuzu ne zaman teslim ediyoruz? 

UPS Kargo tarafından her gün adrese teslimat hizmeti verilen alanlara yapılacak standart gönderilerde; şehir içi ve 600 Km'ye kadar mesafelerde ( ürün stoklarımızda ise ) 1 iş günü, 600 Km üstü mesafeler için 2 iş günü içinde teslimat yapılmaktadır. Ürün stoklarımızdan yollamayıp tedarikciden temin edilip size gönderilecekse maximum 3-7 iş günü içerisinde tarafınıza kargolanır. Belirtilen süreler mücbir sebepler dahilinde değişebilir. Her gün teslimat yapılmayan adresler veya teslimat yapılamayan merkeze çok uzak noktalar için UPS kargo şubelerinden bilgi alabilirsiniz.